Loading...

Держава відмовиться від практики роздачі квартир військовослужбовцям, – Міноборони

У черзі на отримання житла перебуває понад 47 тисяч військових. Для того, щоб вирішити це питання, всі процеси переведуть в електронну форму, а замість роздачі квартир введуть депозитно-монетарну програму. Про це розповів на пресконференції заступник міністра оборони Олексій Марцинюк, інформує УНІАН.

За словами Марцинюка, забезпечення житлом є одним із найкритичніших напрямків і в оборонному відомстві відповідально беруться за цю справу.

“Підходимо комплексно. Працюємо як з попитом, так і пропозицією. Що мається на увазі? Є черга більше 47 тисяч на постійне житло. Є службове житло, службові комісії… Все відбувається непрозоро, неефективно, величезна кількість корупції. Отже, в першу чергу ми переводимо в облік усе житло і процеси видачі житла в електронну централізовану форму”, – сказав він.

Чиновник зауважив, що це також стосується компенсацій за піднайом житла.

“Для нових військовослужбовців ми відмовлятимемося поступово від роздачі квартир, тому що ця практика, яка дуже несправедлива і неефективна, і з пострадянських країн вона залишилась тільки в Україні, – вона, скажімо так, не працює. Натомість ми будемо переходити на депозитно-монетарну програму”, – зазначив заступник міністра.

Він наголосив, що “цей перехід дозволить нарешті позитивно вирішити питання квартирної черги протягом найближчих років”.

Окрім того, вже почав формуватися єдиний земельно-об’єктний банк Міноборони, який буде направлений на будівництво житла.

Також розглядатиметься концепція державно-приватного партнерства для незавершених об’єктів будівництва, для довгобудів.

Марцинюк додав, що за рахунок житлового фонду закриватиметься квартирна черга і формуватиметься фонд штатного посадового житла, де військовослужбовці перебуватимуть впродовж служби.

За матеріалами https://www.unian.ua/society/  

*Інформація публікується з відкритих джерел*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

Читай, аналізуй, поширюй! З повагою, редактор незалежного інформаційного дайджесту “Військовий навігатор України”, учасник бойових дій Major Horvat KFOR Al-Kut.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове. *За зміст реклами, видання відповідальності не несе, оскільки вона розміщена автоматичними сервісами Google AdSense, незалежно від редактора дайджесту.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *