Loading...

ПРИЄМНА НОВИНА!!!“Ковток енергії “- Хвoрa на рaк Алла Мазур поділилася своєю Великою радістю. “Спасибі!”

  0

Відома українська телеведуча Алла Мазур, яка бореться з онкологією, поділилася новим фото в мережі.

Телеведуча програми новин на каналі 1 + 1 опублікувала свіже фото з картиною в мережі і розповіла про своє самопочуття і бажання у важкі часи в соціальній мережі Instagram.

Вона показала картину з соняшниками, яку подарували їй колеги по роботі.

Ковток енергії і радості Друзі – колеги знають, чим підтримати  .Всередині мене стрибає на одній ніжці маленька дівчинка – так мені подобається цей пейзаж А головне – отримала його з рук автора: такої ж непереборної оптимістки – і моєї колеги з ТСН Лесі Гладиш. Лесюню – ДЯКУЮ!

P.S. А от що робить держава, щоб в онкохворих в Україні побільшало надії і оптимізму- будемо говорити сьогодні в ТСН-тижні

На знімку вона стоїть до камери спиною, простягнувши руки до картини, як ніби поправляючи її на стіні.

Якщо раптом задумаєтесь, чим порадувати знайомого в дні хвороби – подаруйте йому щось отаке сонячнеБо як би себе не почував – хочеться віри і радості. Чогось красивого і смачненького. Що розганяє хмари. І наповнює твій день – СВІТЛОМ

У коментарях прихильники побажали улюбленій телеведучій якнайшвидшого одужання:

«Алла здоров’я Вам. Все буде добре!!!!! Щиро Вам цього бажаємо !!! »,« Аллочка, тримайтеся. За вас дуже багато людей боженьку молять »,« Найголовніше – це здоров’я і життя людей, тому що людина – найбільша цінність у світі, а на жаль, наша держава кладе на перше місце не життя і здоров’я людей, а інші пріоритети які збагачують їх матеріальне становище »,« Яка ви сильна жінка  А ще дуже хороша, неймовірно розумна і талановита ви – приклад для наслідування! Я, як починаюча журналістка, мрію бути такою класною, як ви  Всього найкращого вам, Алла Григорівна », – написали в мережі користувачі.

За матеріалами сторінки в Фейсбук Алли Мазур

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *