Loading...

Термін0во! Посилена охорона – Зеленський був там. Запросили Саакашвілі – ці посади їхні

Президент України Володимир Зеленський на засіданні фракції “Слуга народу” представив кандидатів на держпосади.

 

Про це написала нардеп “СН” Галина Янченко.

“Цього тижня Верховна Рада розглядатиме ряд кадрових питань.

Зокрема, в середу Парламент може розглянути призначення віце-прем’єра з питань ОПК. На цю посаду розглядається Олег Уруський. Кажуть, що його Президенту рекомендував Володимир Горбулін.

Також може розглядатись кандидатка на посаду голови АМКУ. На цю посаду пропонують Ольгу Піщанську, першу заступницю голови АМКУ… Президент представляв ці кандидатури на засіданні фракції Слуга Народу”, – написала вона.

Вона зазначила, що в п’ятницю Верховна Рада ймовірно розгляне кандидата на посаду НБУ. Кандидатура на цю посаду ще визначаться.

На засіданні також був присутній і Михаіл Саакашвілі.

Варто зазначити, що в Парковому була посилена охорона, навіть депутатів не пускали на автомобілях.

Нагадаємо, як раніше повідомлялось, у парламенті 10 липня було зареєстровано проєкт постанови №3827 про призначення Олега Уруського на посаду віцепрем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості. Однак через три дні після оприлюднення на сайті ВР уряд відкликав цей документ.

При цьому у монобільшості заявили, що Кабінет міністрів зможе знову внести до Верховної Ради подання щодо призначення Уруського в разі позитивного рішення фракції партії “Слуга народу” з цього питання.

Також ми вже повідомляли, що Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання другого позачергового засідання парламенту у вівторок, 14 липня. Воно має початися одразу після завершення першого.

На ньому депутати розглядатимуть законопроєкт №3133, який вносить зміни до декількох антикорупційних законів.

Зокрема, йдеться про заміну в законах терміна «корупційне правопорушення» на термін «правопорушення, пов’язане з корупцією», аби вони відповідали базовому закону «Про запобігання корупції».

Крім того, законопроєкт пропонує доповнити статтю закону «Про Національне антикорупційне бюро України» додатковою підставою для звільнення директора НАБУ — набуттям чинності рішення суду про притягнення його (її) до адміністративної відповідальності за пов’язаний із корупцією злочин.

Народний депутат від фракції «Голос» Ярослав Железняк називає законопроєкт №3133 законом «про звільнення голови НАБУ». «Це саме той закон, проти якого МВФ (Міжнародний валютний фонд — ред.)», — зазначив парламентар.

У квітні законопроєкт №3133 підтримав профільний комітет Ради з питань правоохоронної діяльності.

Перше позачергове засідання Верховної Ради 14 липня має початися о 15:00.

джерело

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *