Loading...

Ветерани жорстко звернулися до Зеленського через інтерв`ю Коломойського

Ветерани війни на Донбасі висловили своє обурення скандальним інтерв’ю олігарха Ігоря Коломойського і звернулися з цього приводу з низкою вимог до президента України Володимира Зеленського.

Доволі жорстке звернення вони опублікували на сторінці Рух ветеранів України у Facebook і закликали главу держави негайно відреагувати на проросійські висловлювання Коломойського.

Ветерани звернулися до Зеленського

Володимире, час визначатися, адже виникає питання: ви – президент України чи просто людина Коломойського? В інтерв’ю виданню NY Times, ваш (як ви неодноразово заявляли) друг Ігор Коломойський зробив заяви, які підпадають під статтю 111 Кримінального кодексу Державна зрада. Закликав до миру з країною-агресором і нашим особистим ворогом Російською Федерацією і висловлював бажання стати з ними під прапор якогось нового Варшавського договору. Після виходу цього інтерв’ю минуло вже достатньо часу. Більше, ніж треба для реакції людини, яка є патріотом своєї країни, але від вас ні слова, – звернулися до президента захисники України.

Ч

Вони зазначили, що такі меседжі неприйнятні для ветеранської громадськості та для всього проукраїнського населення країни. У зв’язку з цим захисники висунули три вимоги до Зеленського:

  • зробити офіційну заяву щодо висловлювань Коломойського і дати належну оцінку його словами;
  • доручити відповідним органам розпочати слідство за статтею 111 “Державна зрада”;
  • законодавчо затвердити вектор руху України у НАТО і ЄС.

“Ми, ветерани російсько-української війни, вважаємо неприпустимими будь-які загравання з нашим ворогом і зробимо все, щоб це стало неможливим для будь-якого з тих, хто перебуває на нашій території – українській землі, незалежно від громадянства і статусу! Слава Україні! Слава Нації!” – рішуче підсумували ветерани.

Чи

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *