Категорії
Без категорії

“Живи мій синочку…Я всіх благаю не оминайте наше горе”Вчора сталася жахлива пригода за кордоном..Врятуйте молодого українця.фото

ЗА КОРДОНОМ МОЛОДИЙ УКРАЇНЕЦЬ ПОТРАПИВ У ЖАХЛИВУ АВТОТРОЩУ: ПОТРІБНА ДОПОМОГА.Максимальний реп0ст просимо всіх-врятуйте молоде життя ..За кордоном молодий українець потрапив у жахливу автотрощу: потрібна допомога.

Тиждень назад в Угорщині в страшну автотрощу потрапив молодий українець з Закарпаття Крістіан Зейкан. Хлопець перебуває у важкому стані та потребує допомоги. Небайдужих просять допомогти фінансово на лікування хлопця.

Про те, що долучилися до збору коштів для постраждалого хлопця також написали в ARMADA KARPAT на своїй сторінці у фейсбуці: “ARMADA KARPAT долучилась до збору коштів для мукачівця Крістіана Зейкан ,який 02/04/21 потрапив в жахливу ДТП в Угорщині та знаходиться у важкому стані. Закликаємо не байдужих долучитись та допомогти Крістіану.

Номер карти мами : 4149439040851861 Гелетей Вікторія Леонідівна.” Інші користувачі соцмереж також просять допомоги зібрати кошти для Крістіана:
джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *