Категорії
Без категорії

Сьогодні, вперше за багато-багато років сталася подія, на яку ми всі так довго чекали. Наша Матір-Церква повернулася додому!

Сьогодні, вперше за багато-багато років сталася подія, на яку ми всі так довго чекали. Наша Матір-Церква повернулася додому. Не рішенням Синоду, не декларацією, а по справжньому – у служінні своїм дітям-українцям. Саме у цю історичну мить у Андріївський церкві архієрей Вселенського патріархату митрополит Іларіон приносить безкровну Жертву за колись втрачену, а сьогодні знайдену боголюбиву українську паству.

Саме сьогодні той день, коли Матір повернулася до свого дому щоб послужити своїм дітям. Послужити жертовно.

Післязавтра вона їм скаже: “Діти мої! Ви вже такі дорослі! Ви так змужніли та загартувалися у боях з нечистої силою. Тепер ви дорослі і самі зможете знайти дорогу до вашого люблячого Отця. Тож йдіть, Господь із вами! А та приблуда, що звала себе вам матір’ю – не мати вам, а нечестива брехлива наймичка, яка вигнала мене з нашого дому. Бог їй Суддя!

А тепер настав час дорованої вам Христом свободи. Шануйте та бережіть її, цінуйте кожну мить, адже Свобода – це дар Божий!”

Kostyantyn Kholodov

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *